FIRMA


        Od dziesięciu lat dostarczamy materiały techniczne, części zamienne
i urządzenia niezbędne w procesie produkcyjnym oraz utrzymaniu ciągłości ruchu maszyn i linii produkcyjnych. Jesteśmy strategicznym dostawcą wielu dużych Firm produkcyjnych, przetwórczych i remontowych na terenie całego kraju. Swoim klientom oferujemy nie tylko kompleksowe dostawy niezbędnych pozycji materiałowych, ale również konkretne rozwiązania dla najbardziej wymagających potrzeb. Nasza kadra techniczna posiadająca długoletnie doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu dużych zakładów służy szeroką profesjonalną pomocą techniczną i doradztwem. Dysponujemy olbrzymią bazą informacyjną w postaci katalogów, programów komputerowych, zarówno
w dziedzinie łożysk jak i automatyki przemysłowej.

        Materiały te bardzo często wykorzystywane są przez naszych pracowników i stałych klientów w sytuacjach awaryjnych co w sposób znaczący pozwala skracać czas przestojów maszyn i urządzeń. Często uzyskuje się możliwość pozyskania wyrobów tańszych i lepszych jakościowo. Stanowi to znaczący element zmniejszania kosztów.

        Dla naszych klientów utrzymujemy dostępny całodobowo magazyn ze stałym zapasem łożysk, pasów, simmeringów, czujników indukcyjnych i innych niezbędnych części zamiennych. Znajduje to szerokie uznanie w warunkach poszukiwania rezerw kosztowych, gdyż pozwala obniżyć w przedsiębiorstwie koszty magazynowania.

        W swojej działalności wdrożyliśmy nowoczesne metody pracy. Wyposażeni jesteśmy w różnorodne środki łączności i przesyłania informacji gwarantujące stały kontakt z klientami i dostawcami. W oparciu o zawarte umowy posiadamy możliwość stałego podglądu magazynów znacznej ilości dostawców i produ-centów zarówno w kraju jak i poza granicami. Stwarza to możliwość szybkiego zlokalizowania poszukiwanych pozycji i następnie ich sprowadzenia. Klient najczęściej otrzymuje ofertę alternatywną uwzględniającą zróżnicowane opcje jakościowe i cenowe. Otwarci jesteśmy na każdorazowe negocjacje cenowe. Stosujemy ceny cennikowe naszych dostawców. Przy większych zamówieniach
- indywidualny poziom cen negocjowany z dostawcami. Wśród naszych dostawców znani jesteśmy bardziej z troski o interes naszego odbiorcy niż dostawców.

        Oferujemy profesjonalną i szybką obsługę w konkurencyjnych cenach.
Proponujemy stałą umowę zaopatrzeniową z 24-ro godzinnym dostępem do naszego magazynu. Liczymy, że nasza propozycja znajdzie uznanie w Państwa ocenie i stanie się podstawą do wzajemnie korzystnej współpracy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

bdt@bdt.com.pl

Firma | Oferta | Informacje | Nowości | Magazyn | Zapytania | Kontakt

(aktualnie 0 odwiedzających)
Stronę odwiedziło już 156 gości

Wszelkie prawa zastrzeżone 2001-2013 Logo BDT